OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV Niedziela Zwykła, 11.07.2021 r.

1. We wtorek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam na wspólną modlitwę za wstawiennictwem Pani Fatimskiej. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:00. Po Mszy św.  różaniec i procesja z figurą MB Fatimskiej. Niech wakacje nie przeszkodzą nam w odpowiedzi na orędzie z Fatimy.

2. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

3. W przyszłą niedzielę składka na cele parafialne.

4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Andżelika Misiura, p. Anna Książek, p. Maria Wymysłowska, p. Anna Bieszczad, p. Nina Wymysłowska. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę o godz. 8:00.

 

SOLENIZANTOM I JUBILATOM TYGODNIA SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA: OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH WYPRASZANYCH PRZEZ PATRONA NASZEJ PARAFII ŚW. MAKSYMILIANA.

 

Publikowane informacje przeznaczone są do użytku wewnętrznego Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Gliniku.