Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie 02.06.2019 r.

 

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na poszkodowanych przez powódź.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek i w piątek od godz. 17:00.

3. W piątek od godz. 8:30 odwiedziny chorych z Komunią św.

4. W sobotę, 8 czerwca, w rzeszowskiej Katedrze o godz. 10:00 Biskup Rzeszowski udzieli święceń kapłańskich jedenastu diakonom. Proszę o modlitwę w ich intencji, zwłaszcza od poniedziałku, kiedy rozpoczną swoje rekolekcje przed święceniami. Uroczystość będzie transmitowana przez radio „Via”.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Ewa Zegar, p. Krzysztof Góra, p. Ewa Kolebuk, p. Antoni Wiśniewski, p. Maria Skóra. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę o godz. 8:00.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Codzienną modlitwą nowenny przygotowujemy się do tej uroczystości, która zakończy okres wielkanocny.

7. Zachęcam do czytania katolickich czasopism.

 

 

Ogłoszenie społeczne:

Wójt Gminy Wielopole informuje, że została powołana Komisja ds. szacowania strat w gospodarstwach rolnych w wyniku ostatniej powodzi.

Rolnicy, których uprawy zostały zniszczone mogą zgłaszać szkody pisemnie w Urzędzie Gminy w Wielopolu do dnia 7 czerwca 2019 r.