Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2019 r.

 

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pielgrzymów.

2. Dzisiaj o godz. 15:00 Msza św. pogrzebowa za ś. p. Janinę Pociask.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek i w piątek od godz. 17:00.

4. W piątek od godz. 8:30 odwiedziny chorych z Komunią św.

5. W pierwszą sobotę miesiąca przed Mszą św. wieczorną różaniec wynagradzający

Niepokalanemu Sercu NMP prowadzony przez Róże Żywego Różańca.

6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Marta Świętoń, p. Teresa Tęczar, p. Anna Wodzień, p. Anna Cabaj, p. Bogusława Cabaj. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę o godz. 8:00.

7. Z powodu remontu schodów w dni powszednie otwarte będą tylko boczne drzwi do kościoła.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00 zmiana tajemnic różańcowych. Natomiast ok. godz. 12:15 przybędą do naszej świątyni na krótką modlitwę i chwilę wytchnienia pielgrzymi z Pieszej Przemyskiej Pielgrzymki na Jasną Górę.