Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2019 r.

 

1. Witam i serdecznie pozdrawiam Gości, którzy czas wakacji spędzają w Gliniku.

2. Dzisiaj przez naszą parafię przechodzić będzie Piesza Pielgrzymka Przemyska na Jasną Górę.

3. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszam na wspólną modlitwę za wstawiennictwem Pani Fatimskiej – Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18:00. Po Mszy św.  różaniec i procesja z figurą MB Fatimskiej. Niech wakacje nie przeszkodzą nam w odpowiedzi na orędzie z Fatimy.

4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Sabina Wlezień, p. Dorota Sroka, p. Barbara Godek, p. Anna Czaja, p. Katarzyna Król. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę o godz. 8:00. Bóg zapłać za przygotowanie pięknej dekoracji kwiatowej w prezbiterium naszego kościoła.

5. W związku z remontem schodów w dni powszednie otwarte będą tylko boczne drzwi do kościoła.

6. Zachęcam do lektury katolickich czasopism.