Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXI Niedziela Zwykła -03.11.2019 r.

 

1. Dziś po Mszy św. o godz. 7:00 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Listopad zachęca nas do modlitwy za zmarłych. Jedną z jej form są wypominki, które odprawiane są codziennie o godz. 17:00. Przypominam, że przy nawiedzeniu cmentarza można uzyskać odpust zupełny za zmarłych (raz dziennie do 8 listopada włącznie).

3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Agata Idzik, p. Ewelina Zielińska, p. Agnieszka Zegar, p. Joanna Stasiowska, p. Agnieszka Przypek. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę po rannej Mszy św.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Przemilczane cierpienie”. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan w Sudanie Południowym, gdzie głoduje 7 mln ludzi, a 3,5 mln nie ma dachu nad głową.