Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla 24.11.2019 r.

 

 

1. Dziś, w ostatnią niedzielę starego roku kościelnego, w Uroczystość Chrystusa Króla, uroczyście oddajemy siebie i całą naszą Ojczyznę Jezusowi Chrystusowi jako naszemu Królowi.

2. Jutro o godz. 14:00 pogrzeb ś. p. Zofii Bokota.

3. Zapraszam codziennie, do soboty włącznie, na wypominki listopadowe i różaniec za zmarłych o godz. 17:00. Po nabożeństwie wypominkowym Msza św.

4. W sobotę święto św. Andrzeja Apostoła.

5. Dziękuję sprzątającym nasz kościół w ubiegłym tygodniu. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Renata Babicz, p. Dorota Glinka, p. Monika Stęgowska, p. Agnieszka Cabaj, p. Bronisław Ścibior. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę po rannej Mszy św. Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na rzecz parafii. Bóg zapłać.

6. Za tydzień I niedziela Adwentu i zarazem początek nowego roku kościelnego, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Wielka Tajemnica Wiary”. W czasie Adwentu wypominki roczne będą przed Mszą św. o godz. 11:00. Już dziś chcę poinformować, że rekolekcje adwentowe rozpoczną się 14 grudnia.

7. W przyszłą niedzielę będzie błogosławieństwo opłatków na stół wigilijny, które będzie można nabywać przez cały Adwent u p. Organisty i u p. Kościelnego (ofiary składane przy tej okazji stanowią częściowe wynagrodzenie za ich pracę dla naszej wspólnoty parafialnej). W ten sposób dziękujemy im za ich codzienną służbę.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00 zmiana tajemnic różańcowych.

9. W nowym numerze tygodnika „Niedziela” znajdziemy m.in. kilka artykułów na temat znaczenia zaangażowania się w życie małych wspólnot rodzących się przy parafiach. „Niedziela” jest do nabycia w cenie 5 zł.