Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła 17.06.2018 r.

XI Niedziela Zwykła 17.06.2018 r.

1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych odprawianych po Mszy św. o godz. 18:00.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, tj. dla obecnych uczniów kl. VII SP i uczniów II kl. Gimnazjum.

3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla ministrantów i kandydatów na ministrantów.

4. W czwartek od godz. 17:00 spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego.

5. W piątek o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2017/18. Zapraszam na wspólne dziękczynienie uczniów, rodziców i nauczycieli.

6. Grupa św. Barbary z Ropczyc zaprasza do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.

7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: … Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy św.

8. Zachęcam do czytania katolickich czasopism. Dziś nowy numer Rycerza Niepokalanej i Małego Rycerzyka.

9. 2 lipca organizowana jest 81 Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę. Zapraszamy pedagogów i wszystkich chętnych.

10. Jutro o godz. 15:30 pogrzeb ś. p. Tadeusza Zapała.

> Wójt Gminy Wielopole S. oraz Przewodnicząca Rady Gminy zapraszają Mieszkańców Sołectwa Glinik w dniu 19 czerwca 2018 r. (wtorek) o godz. 14:00 do Szkoły Podstawowej w Gliniku na Uroczystą Sesję Rady Gminy połączoną z przekazaniem do użytkowania nowej sali gimnastycznej.

> Gminne Koło Prawa i Sprawiedliwości zaprasza na spotkanie z posłem Kazimierzem Moskalem oraz senatorem Zdzisławem Pupą oraz przedstawicielem AMiRR 24 czerwca o godz. 11:00 w sali GOKiW w Wielopolu S.