Proboszczowie

Proboszczowie pełniący służbę duszpasterską w parafii


Ks. Ryszard Potyrała 

(2016-08-23 – )

 

Ks. Grzegorz Ząbek – administrator parafii

(2015-08-04 – 2015-08-29)

 

Ks. Czesław Łaguz

(1982-07-12 – 2016-08-22)