OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV Niedziela Zwykła, 07.07.2024 r.

«Obchodził okoliczne wsie i nauczał» (Mk 6, 6).

1. Trwa czas wakacji. Chcę zwrócić uwagę na to, że w świątyni obowiązuje odpowiedni strój (nawet wtedy, gdy jest bardzo ciepło). Witam i serdecznie pozdrawiam Gości, którzy czas wakacji spędzają w Gliniku.

2. Dzisiaj przez naszą parafię przechodzić będzie Piesza Pielgrzymka Przemyska na Jasną Górę.

3. W piątek (II piątek miesiąca) będziemy modlić się za osoby uzależnione.

4. W sobotę (13 lipca) o godz. 18:00 kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE Z PROCESJĄ RÓŻAŃCOWĄ WOKÓŁ KOŚCIOŁA. Zapraszam wszystkich parafian. Intencje można składać do skrzynki nad prasą katolicką.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Stanisława Bokota, p. Beata Chodak, p. Grzegorz Kędzior, p. Wojciech Guzek, p. Anna Litak. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę o godz. 8:00.

6. Zachęcam do czytania czasopism katolickich.