OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII Niedziela Zwykła, 30.06.2024 r.

«Nie bój się, wierz tylko» (Mk 5, 36).

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17:00 i w piątek również od godz. 17:00. Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 8:30.

2. W sobotę o godz. 17:30 modlitwa różańcowa wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Matce Bożej.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Natomiast ok. godz. 12 – tej przybędą do naszej świątyni na krótką modlitwę i chwilę wytchnienia pielgrzymi z 44 Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę (hasło tegorocznej pielgrzymki: „Z Maryją we wspólnocie Kościoła”).

4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Danuta Gawron, p. Dorota Bokota, p. Magdalena Wajda, p. Danuta Tabasz, p. Agnieszka Ogrodnik. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę po rannej Mszy św.