OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie, 21.05.2023 r.

 

„Ja jestem z wami” (Mt 28, 20).

1. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 11:00.

2. W tym tygodniu codzienną nowenną przygotowujemy się do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Będziemy też polecać uczniów klasy VIII i prosić o światło i dary Ducha Świętego na czas egzaminów na zakończenie szkoły podstawowej oraz o dobry wybór szkoły średniej.

3. W piątek przypada Dzień Matki. Wszystkim mamom składam najserdeczniejsze życzenia: obfitości łask Bożych, zdrowia i radości w sercu.

4. W sobotę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla ministrantów i kandydatów na ministrantów.

5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Katarzyna Kramarz, p. Elżbieta Walczyk, p. Agnieszka Paśko, p. Anna Kulig, p. Bożena Zając. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę po rannej Mszy św.

6. Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W liturgii kończy się okres wielkanocny.

7. W tym roku procesja w Uroczystość Bożego Ciała (8 czerwca) będzie w kierunku Szkoły Podstawowej po Mszy św. o godz. 9:00. Tradycyjnie ołtarze przygotowują rodzice i uczniowie: kl. VI SP, kl. VII SP, kl. VIII SP i kl. I szkoły ponadpodstawowej.

 

APOSTOLSTWO POMOCY DUSZOM CZYŚĆCOWYM ORGANIZUJE WYJAZD DO
CZĘSTOCHOWY NA CZUWANIE NOCNE Z 10 NA 11 CZERWCA 2023 r. …