OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XI Niedziela Zwykła, 16.06.2024 r.

«Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś nasienie wrzucił w ziemię» (Mk 4, 26).

1. Zachęcam do udziału w nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 11:00.

2. W piątek o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszam całą społeczność szkolną oraz rodziców do wspólnej modlitwy dziękczynnej. Będziemy też prosić o szczęśliwe wakacje. Po Mszy św. dzieci udają się do szkoły, gdzie po uroczystej akademii nastąpi rozdanie świadectw, nagród i dyplomów. Możliwość spowiedzi na zakończenie roku szkolnego w czwartek od godz. 16:30.

3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu proszę, by o czystość naszej świątyni zatroszczyli się: p. Elżbieta Walczyk, p. Piotr Paśko, p. Anna Kulig, p. Bożena Zając, p. Angelika Górecka. Sprzątanie w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i w sobotę po rannej Mszy św.

4. W piątek odszedł do wieczności: ś. p. Józef Stasiowski (80 l). Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 14:00. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

 

Ogłoszenie społeczne:

Firma Green Office Ecologic organizuje kolejny raz zbiórkę elektrośmieci (sprzęt RTV i AGD, np. pralki, telewizory, komputery itp.). Można je składać przy byłym Kółku Rolniczym. Odbiór odbędzie się 20 czerwca (czwartek) o godz. 11:00. Dochód z akcji będzie wsparciem dla księdza misjonarza Dariusza Miąsika pochodzącego z Rzeszowa, a pracującego w Ekwadorze.